REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

 které vaši obchodní partneři opravdu chtějí

Zastáváme filozofii, že reklamní předměty mají být kvalitní, promyšlené a mají hrdě reprezentovat. Cílíme na klienty, kteří chtějí, aby jejich reklamní předměty byly funkční, kvalitní a klienti z nich měli radost.

Myslíme si totiž, že dobře zvolené reklamní předměty jsou sice dražší, ale v přepočtu jde o jednu z nejefektivnějších a nejlevnějších reklamních strategií. Protože pokud jsou kvalitní a opravdu praktické, klienti je používají často, rádi a dlouhodobě. A zároveň si kvalitu předmětu spojují s Vaší firmou.

A o to, aby si lidé v podvědomí spojili vaši společnost s kvalitou, jde v propagaci především.

UŽITEČNOST - KVALITA - JEDNODUCHOST

Baví nás pro firmy zařizovat efektivní reklamní předměty, které souvisejí s jejich činností, jsou kvalitní a lidé je opravdu využijí a ocení. Při realizaci spolupracujeme s renomovanými výrobci z Česka i ze zahraničí a díky tomu svým klientům můžeme zajistit zajímavé ceny.

Umíme zajistit funkční i dekorativní předměty, české dřevěné hračky, hodinky, šperky, výrobky z českého křišťálu, broušené skleněné pilníky i sportovní vybavení, nebo funkční ručníky a oblečení.

Zakládáme si na individuálním přístupu, spokojenosti našich klientů a dobré komunikaci. Neváhejte se s námi spojit. Zajistíme vám takové reklamní předměty, o které se klienti poperou.

Co umíme

Podle Vašich požadavků vytvoříme reklamní předměty přímo na míru Vaší firmě. Samozřejmostí jsou loga tištěná nebo provedená laserovou technologií. Zajišťujeme reklamní předměty od jednoduchých propisek přes originální belgické pralinky až po luxusní dárky pro klienty a partnery. Důležitý je pro nás nejlepší poměr kvality a ceny reklamních předmětů.

Naší specializací jsou české reklamní předměty určené klientům, pro něž je důležitá kvalita. Spolupracujeme s prověřenými českými firmami, jejichž výrobky jsou vhodné i k reprezentaci českých firem v zahraničí.

Propagační a jiné materiály

Pro potřeby svých zákazníků také zhotovujeme nejrůznější druhy propagačních materiálů, jako jsou brožury, letáky, katalogy, bloky, vizitky, firemní časopisy (a to včetně překladů do různých jazyků). Dále zpracováváme grafické návrhy, loga, produktové fotografie či videa. Problémem pro nás není ani tvorba orientačních a informačních systémů, bannerů, roll-upů, pop-upů, jmenovek, billboardů, plakátů, polepů na auta nebo vstupní rohože s logem.

Speciality pro tuto sezónu

Kapesní klimatizace

Máme novinku v sortimentu, ideální pro toto léto. Jde o chladivé ručníčky, šátky nebo přímo rukávy s potiskem vaší firmy. Následující 3 – 4 měsíce neexistuje nikdo, koho by nepotěšil reklamní předmět takového typu.

Zaručujeme vám, že chladivý reklamní šátek budou vaši klienti využívat co nejčastěji, a tak budou mít vaši firmu stále na očích a uloží se jim do paměti!

Není lepší reklama, než ta, kterou klient sám vyhledává a díky které ví, že na něm vaší firmě záleží.

Chladivé ručníky, šátky nebo rukávy

Namočením a protřepáním se aktivuje dlouhodobý chladivý efekt. Materiál není chemicky ošetřen a navíc chrání před infračerveným zářením. Ideální pro jakýkoli sport, pobyt na slunci nebo jen pro ochlazení v horkých dnech doma u televize.

U všech chladivých variant nabízíme několik barevných variací a lze je potisknout nejen vašim logem, ale i obrázkem vašeho výrobku.

Potěšte své klienty, partnery nebo zaměstnancem dárkem, za který by v následujících měsících dali cokoli.

Ceny chladivých ručníků, šál a rukávů se odvíjejí od typu a rozsahu potisku. Při větším počtu vyrobených kusů poskytujeme množstevní slevy. Základní ceny začínají již na 160,- Kč bez DPH za kus.

Chcete, aby vaši klienti měli kapesní klimatizaci a celé léto mysleli na vaši firmu? Darujte jim chladící šálu!

Neváhejte nás kontaktovat mailem na info@conrescom.cz nebo telefonem 607 175 966.

Vysoko-absorpční ručníky

V nabídce máme také velmi kvalitní ručníky s vysokou absorpcí. Můžeme potisknout logem či obrázkem ručníky od velikosti 20 x 20 cm po funkční osušky s vysokou gramáží do velikosti 120 x 150 cm. Ručníky jsou dodávány v praktických a skladných obalech, které je možné také opatřit vašim logem.

Všechny ručníky jsou antibakteriální, rychleschnoucí, mají nízkou hmotnost, vysokou absorpci a lze vybírat z několika barev, velikostí i provedení.

Obdarujte své klienty a přimějte je, aby na vás mysleli celé léto.

Orientační ceny ručníků a osušek závisí na velikosti, materiálu, gramáži, tisku a vyrobeném množství. Základní ceny začínají již na 104 Kč bez DPH za kus a při vyšším odběru poskytujeme množstevní slevy.

Chcete, aby si vás vaši klienti brali s sebou na každou dovolenou? Darujte jim funkční ručník.

Neváhejte nás kontaktovat mailem na info@conrescom.cz nebo telefonem 607 175 966.

Vstupní rohože s logem

Vaše logo na kvalitní rohoži s noblesou uvítá Vaše zákazníky hned při vstupu. Logo je vetkané, tudíž se nikdy neošoupe. Na výběr máme širokou škálu barev a zvládneme i barevné přechody. Rohož má vysoké funkční parametry: vysoká čistící odolnost, vysoká absorpce vody, cca 4 l na 1 m2, výška 9 mm, drží na svém místě - neklouže.

Složení: polyamidové vlákno a ve spodní části nitrilový kaučuk.
Platba předem na základě zálohové faktury.

Termín dodání je 20 dnů. V případě, že rohož potřebujete dříve, kontaktujte nás.

Ceník

Rozměry / Cena*

* Poštovné ZDARMA. Ceny jsou bez DPH (DPH činí 21%).

40x60 cm 1 313 Kč
45x75 cm 1 787 Kč
60x90 cm 2 509 Kč
85x120 cm 4 619 Kč
85x150 cm 5 762 Kč
85x300 cm 11 312 Kč

Rohože od nás jsou kvalitní

 • Nikdy se neošoupe

  Logo není natištěné, ale vetkané. Nemůže se ošoupat.
 • Opravdu absorbuje

  Naše rohože zvládnout absorbovat až 4l vody na metr čtvereční
 • Neklouže

  Rohože jsou ze spodní strany pogumované, a proto drží na místě a nekloužou
 • Poštovné ZDARMA

  U všech velikostí rohoží je poštovné a balné zdarma.
115x175 cm 8 965 Kč
115x200 cm 10 227 Kč
115x240 cm 12 258 Kč
150x240 cm 15 938 Kč
150x360 cm 23 826 Kč

Objednávkový formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám. Rádi splníme všechna Vaše přání. Těšíme se na spolupráci.