ORGANIZAČNÍ

UDĚLÁME ZA VÁS

Zorganizujeme teambuildingy, vánoční večírky, oslavy, dny otevřených dveří, školení a semináře...

 

Chcete pro své zaměstnance nebo klienty připravit nezapomenutelnou akci, ale netušíte, jak na to, nebo vám na takovou organizaci nezbývá čas? Rádi to uděláme za vás!

Navíc máme s takovými akcemi bohaté zkušenosti, a tak zvládneme připravit akci na míru přímo pro vás a vaše zaměstnance. Umíme zorganizovat originální teambuildingy, vánoční večírky, oslavy, školení a semináře i dny otevřených dveří.

Vy nám jen řeknete, jaká akce by to měla být a zbytek už bude na nás od zamluvení místa, přes program akce, po catering nebo upomínkové předměty. Nebojte se své zaměstnance a klienty hýčkat, víme, jak na to.

7 tipů, se kterými bude Váš teambuilding dokonalý - eBook ZDARMA

Chcete si teambuilding zorganizovat sami? Stáhněte si náš eBook zdarma, ve kterém vám prozradíme 7 důležitých tipů, které při organizaci určitě oceníte.

Ke stažení je na blogu jednatelky CONRESCOM Renaty Michels, po kliknutí se otevře v novém okně.

Event

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

Event marketing je také druh komunikace s veřejností nebo se zaměstnanci firmy. Základem eventu je důraz na prožitky, interaktivitu a kreativitu. Je založen na pořádání zájmových, relaxačních, výletních i odborných akcí pro zaměstnance, partnery či potenciální zákazníky. V rámci event marketingu nabízíme:

Firemní akce a večírky

Připravíme pro Vás nezapomenutelné večírky s profesionální obsluhou, výjimečně chutným jídlem, skvělou zábavou a kouzelnou atmosférou. Vám postačí jen dorazit a skvěle se bavit. Postaráme se o veškerou přípravu i hladký průběh. S našimi zkušenostmi, partnery a schopnostmi dokážeme udělat z Vašeho firemního večírku zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat.

Mám zájem o nabídku

Teambuilding

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

Díky teambuildingu můžete odhalit a vyřešit skryté nedostatky v pracovním kolektivu, zlepšit jeho efektivitu, spolupráci a prohloubit důvěru. S ohledem na Vaše cíle dokážeme vytvořit program přesně pro Vaši firmu. Naučíme Vaše zaměstnance, jak efektivně komunikovat. Nebo jak správně delegovat a rozdělovat povinnosti i zodpovědnost mezi své kolegy, a tak se nezahlcovat prací a předejít syndromu vyhoření.

Ve většině případů se jedná o jednodenní či dvoudenní akce, kdy naše firma zajistí ubytování, občerstvení, veškerý program s kouči i zábavné vyžití a postará se o všechny Vaše požadavky a organizační záležitosti.

Sportovní odpoledne nebo rozvoj kolektivu

Chcete, aby si Vaši zaměstnanci uvědomili a odstranili své nedostatky při spolupráci s kolegy? Nebo byste raději dali přednost klasickému sportovnímu odpoledni, při kterém se kolegové více poznají a odreagují se od práce? Dokážeme připravit cokoli.

Mám zájem o nabídku

Semináře a školení

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

Nabízíme organizaci firemních seminářů, školení a firemních kurzů. Po domluvě pro Vás zařídíme veškerý servis. Semináře a školení se mohou konat přímo ve Vaší firmě nebo zajistíme místo (uvnitř i venku), které bude vyhovovat danému druhu akce. Součástí naší služby je také zajištění nejlepších lektorů. Samozřejmostí je pro nás obstarání nezbytné kancelářské techniky (počítač, projektor, tiskárna atd.) i jiných věcí dle Vašich požadavků. Dále pro Vás zařídíme bohatý catering i firemní upomínkové předměty na míru. Jestliže budete chtít na seminář či školení navázat teambuildingovou akcí, rádi Vám připravíme veškerý program. V případě, že si nejste jistí, jaké školení či seminář zvolit, s radostí s Vámi vše prokonzultujeme a společně vymyslíme nejvhodnější řešení.

BALANC
Motto: Ovládáte Vy svůj čas nebo čas ovládá Vás?

Seminář je určen lidem, kteří pociťují únavu, vyčerpání, stres a tlak povinností, ať už pracovních či osobních, a nedokáží si najít čas na vlastní relaxaci. Během jednoho osmihodinového semináře se naučíte relaxovat, ujasníte si hodnotový systém, změníte postoj k organizaci času a Vaše kroky přestanou být řízeny jen autopilotem.
Leták ke stažení

Mám zájem o nabídku

KOMUNIKACE
Motto: Nedorozumění plyne z rozdílného fungování procesu vnímání.

Seminář je zaměřen na zlepšení komunikace nejen uvnitř firmy, ale i se zákazníky a firemními partnery. Pro vytvoření tvůrčího prostředí ideálního pro posílení motivace zaměstnanců je vhodné vyjasnit si strategii firmy, její implementaci mezi nižší a střední management a prověřit správnost obsazení pracovních pozic. Rozvoj schopností komunikace předejde zbytečným nedorozuměním, napomůže k lepší atmosféře ve firmě a zároveň zkvalitní týmovou spolupráci a zvýší firemní zisky. Doba trvání semináře je 4x4 hodiny. Díky vyplnění dotazníku majitelem/managerem a účastníky kurzu před zahájením semináře připravíme jeho program přesně podle Vašich potřeb.
Leták ke stažení

Mám zájem o nabídku

IMAGE I.

Seminář je určen zaměstnancům výroby, prodavačkám, pracovníkům, kteří jsou ve styku se zákazníky, řidičům přepravních společností apod. Cílem semináře je předat účastníkům vědomosti o firemní kultuře a s tím související znalosti. Zaměstnanci se zajímavou formou dozví, jak komunikovat se zákazníkem, jaké zvolit vhodné oblečení na pracoviště a naučí se dalším potřebným dovednostem. Součástí organizace semináře je předchozí pohovor s managementem o konkrétních požadavcích na cíl a obsah semináře.
Doba trvání semináře jsou 4 hodiny.
Chcete zvýšit úroveň Vaší firmy?
Leták ke stažení

Mám zájem o nabídku

IMAGE II.

Seminář je určen střednímu managementu. Cílem je ztotožnění se zaměstnanců na pozicích středního managementu se strategiemi a cíli společnosti, ujasnění si kompetencí pracovních pozic, zvládání konfliktních situací na pracovišti, přijetí zodpovědnosti a firemní kultury, reprezentace společnosti na všech úrovních. Semináři předchází pohovor s managementem o konkrétních požadavcích na jeho cíl a obsah.
Doba trvání jedné konzultace je 6 hodin.
Leták ke stažení

Mám zájem o nabídku

IMAGE III.

Seminář je určen vyššímu managementu a majitelům firem. Budete-li vyrovnanější, a to jak v pracovním tak v soukromém životě, dokážete uvolněněji reagovat na kritické situace, najdete rovnováhu mezi rozumem, intuicí a emocemi a vytvoříte spolupracující, přátelské a akční prostředí zaměřené na výsledky práce.
Doba trvání individuálního koučinku je 10 hodin.
Leták ke stažení

Mám zájem o nabídku

Firemní kurzy

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

Organizace firemních kurzů je založena především na důsledném výběru koučů. Spolupracujeme s ověřenými kouči z oblasti osobního rozvoje, firemního rozvoje, lean, leadership, time managementu i s lektory jazykových kurzů. Před každou akcí se koná výběrové řízení, díky kterému pro Vás vybereme toho nejvhodnějšího a nejzkušenějšího kouče.

Manuál úspěšného prodejce

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

Navíc Vám můžeme nabídnout přípravu a výtisk knihy šité na míru Vašim zaměstnancům. Obsahem knihy jsou podstata a cíle Vaší firmy, její historie, informace o firemní kultuře, údaje o Vašich produktech, službách, klientech, zákaznické informace, požadavky či doporučení na způsoby chování, oblékání, telefonování, vedení schůzky nebo prezentace, vystupování i rady pro osobní rozvoj, relaxaci apod.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám. Rádi splníme všechna Vaše přání. Těšíme se na spolupráci.