+420 607 175 966 | info@conrescom.cz

JEDEN KOMUNIKAČNÍ PARTNER

To je výhoda, kterou s námi získáte. Vy, Vaše požadavky, jediný konzultant,
několik našich organizátorů, desítky poskytovatelů a výrobců, jedna úžasná akce.

Uděláme Váš byznys jednodušším.

O SPOLEČNOSTI

CONRESCOM je důvěra, respekt a komunikace.

logo_conrescom_barva

Našim klientům poskytujeme profesionální organizaci veškerých firemních akcí. Realizujeme školení a semináře se specializovanými kouči. Obstaráváme kvalitní reklamní předměty za nejlepší ceny. Prioritou je pro nás přátelské jednání a současně profesionální přístup.

S námi se nemusíte trápit zařizováním firemního semináře, teambuildingu či večírku. Postaráme se o vše, od výběru a rezervace místa, přes organizaci programu, zajištění koučů na semináře, zajištění cateringu až po dodání vhodných upomínkových reklamních předmětů. Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat nás a předložit nám Vaše požadavky.

SLUŽBY

Proč si nás objednat? Místo toho, abyste museli řešit organizaci firemní akce s mnoha lidmi, vše vyřešíte ve spolupráci s jedním člověkem. Komunikace tak bude snadnější a výsledek dle Vašich představ. Bez zdlouhavého zařizování navíc ušetříte čas a peníze. Dbáme na to, aby veškeré služby i výrobky byly nejlepšími v poměru kvality a ceny.

PŘIPRAVÍME PRO VÁS FIREMNÍ ŠKOLENÍ NEBO SEMINÁŘ

Přímo ve Vaší firmě nebo v jiném vhodném prostředí pro Vás zařídíme kompletní organizaci školení nebo semináře. Zajišťujeme kurzy osobního rozvoje, firemního rozvoje, lean, leadership, time managementu i jazykové kurzy. Seženeme školící či přednášející odborníky, obstaráme catering i upomínkové předměty a splníme všechny Vaše požadavky. Zakládáme si především na profesionalitě, bohatých zkušenostech našich koučů a bezchybné organizaci.

Více informací →

TEAMBUILDING A FIREMNÍ AKCE

Chcete, aby ve Vaší firmě panovala přátelská atmosféra motivující k práci a zvyšující výkon Vašich zaměstnanců? V tom případě pro Vás rádi připravíme speciální teambuildingovou akci, firemní oslavu, večírek, ... Dopřejte Vašim zaměstnancům skvělou relaxaci, a přitom v nich podpoříte schopnosti spolupráce a organizace. Vybereme Vám to nejvhodnější místo, obstaráme bohatý catering, zařídíme zábavné aktivity a vytvoříme příjemnou atmosféru. Postaráme se o kompletní průběh celé akce. Díky nám budou Vaše firemní akce nezapomenutelné pro Vás i případné hosty.

Více informací →

VYROBÍME VÁM NEVŠEDNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vybereme pro Vás reklamní předměty, které budou nejvhodnější pro daný účel. Zařídíme veškeré organizační záležitosti při výrobě a Vy dostanete do rukou již hotový výrobek. Naší specializací jsou kvalitní české reklamní předměty vhodné i pro reprezentaci v zahraničí.

Více informací →

REFERENCE

Přesto, že je CONRESCOM mladá firma založená v lednu roku 2016, v praxi využíváme dlouholeté zkušenosti. Ty jsme získali  při práci v oblasti marketingu v nadnárodní společnosti, pořádáním velkých akcí v zahraničí např. v Berlíně, Barceloně či Dubrovníku.

Firma CONRESCOM připravila naší firmě skvělý teabuildingový aktiv. Všichni jsme se bavili a navíc jsme čas využili ke společnému odpočinku. To pomůže k tomu, aby věci fungovaly zase o trošku líp a radostněji.

PetraFinanční poradce

Ze zkušenosti vím, že firemní akce nemusejí být vždycky to pravé ořechové. V případě Conrescom ale musím ocenit jednak náplň přednášek, které byly k věci, tak decentní formu společné zábavy.

HonzaInformatik

Díky za Vámi připravené firemní školení. Je skvělé, když člověk může informace ze školení použít hned další den v práci. A navíc musím uznat, že jsem dlouho neviděla kolegy v tak bodré náladě.

JanaÚčetní

Poprvé jsem neměla žádnou práci s organizací firemního večírku. Conrescom vybralo skvělou lokalitu s perfektními službami, připravilo zábavu atd., včetně firemních darů pro hosty. Velká pomoc, spousta uspořeného času a žádné nervy.

LucieManažerka

S Conrescom jsme rychle a bez zbytečných diskuzí zajistili reklamní předměty pro firmu. Listování v katalozích, porovnávání cen, komunikace s dodavatelem, to všechno odpadlo a během pár dní byly věci na stole v kanceláři.

DanielObchodní zástupce

Na jazykovém kurzu organizovaném Conrescom bylo nejlepší vyvážení práce a odpočinku. Lektoři byli milí a zábavní, a taky naučili. V době odpočinku mohl člověk aktivně relaxovat. Díky moc.

TomášReklamní grafik

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám. Vyplňte kontaktní formulář, zadejte Váš aktuální email a své požadavky. My Vás kontaktujeme nazpět a zahájíme spolupráci. Rádi splníme všechna Vaše přání.