FIREMNÍ BALÍČKY

Pro nejvybranější klienty a obchodní partnery

Balíčky pro opravdové fajnšmekry. Vybrali jsme skutečně kvalitní produkty, nápadité doplňky a každý balíček obsahuje vždy i něco, co se nesní a vydrží. 
Balíčky je možné přizpůsobit vašim požadavkům - upravit složení nebo přidat vaše logo. Cena závisí na objednaném množství (čím víc objednáte, tím bude cena výhodnější).

Nechejte nám na sebe váš mail nebo i telefonní číslo a my se vám ozveme.

Můžete připsat i o kolik kusů  byste měli zájem. Ale není to nutné. Vše pak vyřešíme, až vás kontaktujeme.

Pak už jen doladíme balíčky přesně podle vašich představ.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Přehled balíčků

Kafíčko

Šálek vynikající kávy nebo kapučína z domácí pražírny Café Gapé s lahodnou čokoládou Green Tree Food je to pravé pro chladné zimní večery. Právě proto jsme je zabalily do jednoho balíčku, přidaly k němu šablonku se zimním motivem a vánoční ozdobu pro doplnění adventní atmosféry a posíláme je k vám.

Orientační cena: 783 Kč

Čajový advent

Koření, bylinky, ovoce nebo zázvor, to vše a mnohem víc najdete v unikátním balení adventního čaje, který se po rozbalení stane krásnou vánoční dekorací a zároveň vám provoní celý byt. Mega hrnek, který je součástí balení vás pak spolehlivě zahřeje na celý večer.

Orientační cena: 332 Kč

Vlašák

Balíček pro labužníky, kteří si rádi vychutnají skleničku krásného bílého vína. V balíčku najdete vše potřebné ke konzumaci tohoto lahodného moku, doplněné o detaily, které celou sadu pozvednou na zajímavý dárek pro vaše přátele, zaměstnance nebo obchodní partnery. Ve víně najdete vůni a chuť vanilky, chlebové kůrka a lískových ořechů. Je vhodné k uzené rybě a masu, k pernaté zvěři, paštikám, či tvrdým kozím a ovčím sýrům.

Orientační cena: 666 Kč

Šťastná žena

Dárková sada pro úžasné ženy, které milují chuť a vůni kvalitního čaje a rády se odmění čtverečkem lahodné čokolády. Společné chvíle s někým blízkým tak mohou být nezapomenutelné.

Za příplatek možnost vašeho loga na obalu nebo produktu na požádání. 

Orientační cena: 586 Kč

Bílá perla

Perly byly od nepaměti spojovány s láskou. Staří Řekové a Římané věřili, že nošení perel podporuje manželskou harmonii a partnerskou soudržnost. Římané je navíc považovali za symbol velkého bohatství, moudrosti, půvabu a štěstí. Dámy dokonce v perlových náhrdelnících spávaly, aby se jim zdály pěkné sny. Dnes jsou hlavně vnímány jako symboly ženské krásy a něžnosti. 

Orientační cena: 690 Kč

Rosečko

Balíček pro labužníky, kteří si rádi vychutnají skleničku krásného růžového vína. V balíčku najdete vše potřebné ke konzumaci tohoto lahodného moku, doplněné o detaily, které celou sadu pozvednou na zajímavý dárek pro vaše přátele, zaměstnance nebo obchodní partnery. Víno je vhodné k celoroční konzumaci a chutná ke všem pokrmům.

Orientační cena: 654 Kč

Hedvábné pohlazení

Šátek jemný jako pavučinka a náramek z polodrahokamů ve stejných barvách z vás udělá opravdovou dámu. Každý outfit bude s těmito doplňky dokonalý. Produkty jsou výsledkem ruční práce a každý kus je originál. A je jen na vás, jaké barevné tóny si vyberete vy. Pro specifikaci vašich přání nás kontaktujte.

Orientační cena: 1 419 č

Sauvignon

Balíček pro labužníky, kteří si rádi vychutnají skleničku krásného bílého vína. V balíčku najdete vše potřebné ke konzumaci tohoto lahodného moku, doplněné o detaily, které celou sadu pozvednou na zajímavý dárek pro vaše přátele, zaměstnance nebo obchodní partnery. Víno je kořenité, plné, s příjemnou ovocnou vůní angreštu a broskve a je vhodné ke  studeným předkrmům, těstovinám, bílému masu, chřestu nebo ovčím a kozím sýrům.

Orientační cena: 679 Kč

Muchlinka

Dárkový balíček obsahuje Muchlinku, dětskou hračku s příběhem volně ke stažení na https://muchlinka.cz/pohadkove-ebooky/, která je vyrobena v ČR z nezávadných materiálů vhodných pro děti 0+ a čtyř náramků z minerálů pro mámu, tátu, holku a kluka. Náramky lze do balíčku na přání libovolně kombinovat a koupí tohoto dárku přispějete na Muchlinky, které tvůrkyně projektu daruje dětem v nouzi.

Orientační cena: 1 646Kč

Šťastný muž

Dárková sada pro všechny muže, kteří si rádi vychutnají hrnek lahodného čaje a mohou k němu pozvat i svou drahou polovičku. Kvalitní čokoláda nabudí chuťové pohárky a čaj o páté tak může být dokonalým okamžikem chutí a vůní.

Za příplatek možnost vašeho loga na obalu nebo produktu na požádání. 

Orientační cena: 669 Kč