MARKETINGOVÁ AGENTURA

Organizujeme firemní akce, semináře, teambuilding a vytváříme jedinečné reklamní předměty.

"Marketing je uspokojování potřeb ziskově."

BYZNYS RENDEZ-VOUS

Milí obchodní přátelé,
srdečně Vás zveme na výjimečnou událost v Olomouci. Možná, stejně jako my, hledáte nové obchodní kontakty, možná potřebujete nové dodavatele anebo chcete prodat své výrobky. A možná se chcete propojit s dalšími aktivními lidmi. Proto jsme pro Vás připravili setkání olomouckých podnikatelů - BYZNYS RENDEZ-VOUS.

Neváhejte se přihlásit. Obor, ve kterém podnikáte, můžete reprezentovat právě Vy.

Kdy: 24. 4. 2018 9:00-11:00 hod.
Kde: Olomouc, Business hotel Alley, Michalské stromořadí 1061/5
S sebou: 20 ks vizitek
Cena: 590,- Kč bez DPH
V ceně zahrnuto: 100 minut řízené obchodní komunikace, exkluzivita oboru, coffee break

Přihlaste se na: info@conrescom.cz nebo 607 175 966

Exkluzivitu oboru máte zajištěnu po zaplacení poplatku.

Přijďte, těšíme se na Vás.
Renata Michels, jednatelka

SLUŽBY

Proč si nás objednat? Místo toho, abyste museli řešit organizaci firemní akce s mnoha lidmi, vše vyřešíte ve spolupráci s jedním člověkem. Komunikace tak bude snadnější a výsledek dle Vašich představ. Bez zdlouhavého zařizování navíc ušetříte čas a peníze. Dbáme na to, aby veškeré služby i výrobky byly nejlepšími v poměru kvality a ceny.

MARKETINGOVÝ FULLSERVIS

Využijte našeho marketingového fullservisu. Zaplatíte přesně za to, co dostanete. Žádná paušální mzda, ani sociální a zdravotní. Pouze opravdu využité služby. Dobrý marketing buduje cestu, po které přicházejí noví zákazníci a s nimi i úspěch. Našim cílem je Váš úspěch a spokojenost, proto jsme pro Vás vytvořili marketingový fullsevis na míru.

Více informací →

TEAMBUILDING A FIREMNÍ AKCE

Chcete, aby ve Vaší firmě panovala přátelská atmosféra motivující k práci a zvyšující výkon Vašich zaměstnanců? V tom případě pro Vás rádi připravíme speciální teambuildingovou akci, firemní oslavu, večírek, ... Dopřejte Vašim zaměstnancům skvělou relaxaci, a přitom v nich podpoříte schopnosti spolupráce a organizace. Vybereme Vám to nejvhodnější místo, obstaráme bohatý catering, zařídíme zábavné aktivity a vytvoříme příjemnou atmosféru. Postaráme se o kompletní průběh celé akce. Díky nám budou Vaše firemní akce nezapomenutelné pro Vás i případné hosty.

Více informací →

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vybereme pro Vás reklamní předměty, které budou nejvhodnější pro daný účel. Zařídíme veškeré organizační záležitosti při výrobě a Vy dostanete do rukou již hotový výrobek. Naší specializací jsou kvalitní české reklamní předměty vhodné i pro reprezentaci v zahraničí.

Více informací →

MARKETINGOVÝ FULLSERVIS

Jste firma, která nemá marketingové oddělení a přesto marketing potřebuje?

Nedaří se Vám sehnat marketingového managera?

Nebo si nejste jisti, zda využijete marketéra celý měsíc?

Právě pro Vás máme řešení: „MARKETINGOVÝ FULLSERVIS“. Službu, kterou Vám uděláme na míru podle velikosti Vaší firmy a projektů, které společně naplánujeme a zrealizujeme. Podle rozsahu Vašich potřeb se dohodneme na ceně a pak už se nemusíte o nic starat!

Jedná se o organizaci projektů, hlídání termínů, nové nápady, zajímavé tipy, spolehlivé dodavatele, výhodnější ceny, tvorbu strategií, plánování a další.

Konkrétně se může jednat o realizaci veletrhů, online marketing, webové stránky, propagační materiály, reklamní předměty a organizaci veškerých firemních akcí včetně administrativy s tím spojené.

Zavolejte nebo napište, těšíme se na Vás!

O SPOLEČNOSTI

CONRESCOM = CONfidence, RESpect, COMmunication

Název vyjadřuje hodnoty společnosti, které vůči našim obchodním partnerům ctíme, tedy důvěra, respekt a komunikace.

Našim klientům poskytujeme profesionální organizaci veškerých firemních akcí. Realizujeme školení a semináře se specializovanými kouči. Vytváříme jedinečné a kvalitní reklamní předměty za nejlepší ceny. Prioritou je pro nás přátelské jednání a současně profesionální přístup.

S námi se nemusíte trápit zařizováním firemního semináře, teambuildingu či večírku. Postaráme se o vše, od výběru a rezervace místa, přes organizaci programu, zajištění koučů na semináře, zajištění cateringu až po dodání vhodných upomínkových reklamních předmětů. Jediné, co potřebujete udělat, je kontaktovat nás s Vašimi požadavky.

REFERENCE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám. Rádi splníme všechna Vaše přání. Navíc pro Vás máme spoustu zajímavých dárků a informací. Těšíme se na spolupráci.