MARKETINGOVÁ AGENTURA

Přivedeme k Vám nové zákazníky

Děláme marketingový fullservis pro malé a střední firmy, organizujeme firemní akce, semináře, teambuilding a vytváříme jedinečné reklamní předměty. Zkrátka děláme servis, díky kterému si Vás najdou noví zákazníci.

 

  • Víte, že propagace a marketing jsou důležité, ale nemůžete si dovolit dalšího zaměstnance, který by se tomu věnoval?
  • Chtěli byste svým zaměstnancům dopřát úžasný teambuilding, ale nemáte ho kdy zorganizovat, nebo nevíte, co by se jim líbilo?
  • Sháníte reklamní předměty, které klienti opravdu chtějí, protože jsou funkční a kvalitní?

7 tipů, se kterými bude Váš teambuilding dokonalý - eBook ZDARMA

Chcete si teambuilding zorganizovat sami? Stáhněte si zdarma náš eBook, ve kterém vám prozradíme 7 důležitých tipů, které při organizaci určitě oceníte.

Ke stažení je na blogu jednatelky CONRESCOM Renaty Michels, po kliknutí se stránka otevře v novém okně.

SLUŽBY

Proč s námi spolupracovat? Místo toho, abyste museli řešit marketing, organizaci firemní akce nebo reklamní předměty s mnoha lidmi, vše vyřešíte ve spolupráci s jedním člověkem. Komunikace tak bude snadnější a výsledek dle Vašich představ. Bez zdlouhavého zařizování navíc ušetříte čas a peníze. Dbáme na to, aby veškeré služby i výrobky byly nejlepšími v poměru kvality a ceny.

MARKETINGOVÝ FULLSERVIS

Věříme, že marketing je pro každou firmu velmi důležitý, protože pokud o vás nikdo neví, nikdo se ani nestane vašim zákazníkem. Zároveň je nám jasné, že dělat marketing dobře není jednoduché, a proto přicházíme s MARKETINGOVÝM FULLSERVISEM, který umožňuje i malým a středním firmám mít kvalitní propagaci své společnosti.

Více informací →

ORGANIZACE AKCÍ

Chcete pro své zaměstnance nebo klienty připravit nezapomenutelnou akci, ale netušíte, jak na to, nebo vám na takovou organizaci nezbývá čas? Rádi to uděláme za vás! Navíc máme s takovými akcemi bohaté zkušenosti, a tak zvládneme připravit akci na míru přímo pro vás a vaše zaměstnance. Umíme zorganizovat originální teambuildingy, vánoční večírky, oslavy, školení a semináře i dny otevřených dveří.

Více informací →

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vybereme pro vás reklamní předměty, které budou nejvhodnější pro daný účel. Ať už půjde o motivační odměnu pro zaměstnance, nebo luxusní upomínkový předmět pro zahraniční partnery. Zařídíme veškeré organizační záležitosti při výrobě a vy dostanete do rukou již hotový výrobek. Naší specializací jsou kvalitní české reklamní předměty vhodné i pro reprezentaci v zahraničí.

Více informací →

MARKETINGOVÝ FULLSERVIS

Jste firma, která nemá marketingové oddělení a přesto marketing potřebuje?
Nedaří se vám sehnat marketingového managera?
Nebo si nejste jisti, zda využijete marketéra na plný úvazek?

Právě pro vás máme řešení: „MARKETINGOVÝ FULLSERVIS“. Službu, kterou vám uděláme na míru podle velikosti vaší firmy a projektů, které společně naplánujeme a zrealizujeme. Provedeme analýzu a na jejím základě vypracujeme propagační strategii. Nemusíte se bát, pro vás to nebude nijak náročné, protože vše uděláme za vás.

Ziskáte externího člena týmu, který kope za Vás a přivádí k Vám nové zákazníky!

Jedná se o organizaci projektů, hlídání termínů, nové nápady, zajímavé tipy, spolehlivé dodavatele, výhodnější ceny, tvorbu strategií, plánování a další.

Konkrétně se může jednat o realizaci veletrhů, online marketing, tvorbu nebo správu webových stránek, výrobu propagačních materiálů, články v médiích, reklamní předměty a organizaci veškerých firemních akcí včetně administrativy s tím spojené. Budeme dodržovat marketingový plán a ohlídáme všechny jeho termíny. Podle rozsahu vašich potřeb se dohodneme na finančních podmínkách a pak už se nemusíte o nic starat!

 Zavolejte nebo napište, těšíme se na Vás!

Vaše logo jako ručně malovaný obraz

Ukažte, že jste na svou společnost hrdí

Prostředí firmy působí na dojem a pocity klientů i zaměstnanců, a tak hraje zásadní roli v úspěchu společnosti. Proto firma CONRESCOM vytvořila nový produkt, který umožňuje firmu vyzdobit vkusně a originálně a zároveň využít loga společnosti JINAK.

Ve službě LOGO-JINAK přemalujeme či překreslíme logo vaší firmy do podoby uměleckého díla. Můžete si vybrat ze stylů, které jsme už vyzkoušeli (jako jsou například tečky, nebo styl a la Dalí), nebo vám vytvoříme styl na míru. Třeba podle vašeho oblíbeného malíře.

Ukažte svým klientům, že jste originální a nebojíte se dát najevo hrdost na svou práci.

Blog o marketingu

Chcete vědět víc o marketingových strategiích a aktuálních trendech propagace? Podívejte se na blog marketingové specialistky Renaty Michels.

O SPOLEČNOSTI

CONRESCOM = CONfidence, RESpect, COMmunication

Název vyjadřuje hodnoty společnosti, které vůči našim obchodním partnerům ctíme, tedy důvěra, respekt a komunikace.

Našim klientům poskytujeme profesionální organizaci veškerých firemních akcí. Realizujeme školení a semináře se specializovanými kouči. Vytváříme jedinečné a kvalitní reklamní předměty za nejlepší ceny. Prioritou je pro nás přátelské jednání a současně profesionální přístup.

S námi se nemusíte trápit zařizováním firemního semináře, teambuildingu či večírku. Postaráme se o vše, od výběru a rezervace místa, přes organizaci programu, zajištění koučů na semináře, zajištění cateringu až po dodání vhodných upomínkových reklamních předmětů. Jediné, co potřebujete udělat, je kontaktovat nás s Vašimi požadavky.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám. Rádi splníme všechna Vaše přání. Navíc pro Vás máme spoustu zajímavých dárků a informací. Těšíme se na spolupráci.